[vc_single_image image=”5819″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” css_animation=”fadeInDown”]
[mkd_blockquote text=”با توجه به ترند بودن لباس‌های سوزن‌دوزی و خامه‌دوزی در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه با چنین بلوزهایی استایل خود را با وقارتر نشان دهید. این تاپ هم چنان تا سال آینده مد خواهد بود. در فصل‌های تابستانی پوشیدن چنین لباس‌هایی شما را از گرما دور خواهد کرد. بلوزهای خنک سوزن‌دوزی و خامه‌دوزی برای چنین روزهایی بهترین انتخاب است. این بلوزها سبک، راحت و مطبوع به نظر می رسند.” title_tag=”h5″]
مد امروز چنین بلوزهایی را در طیف وسیعی از سبک‌‎های مختلف ارائه می‌دهد. شما می‌توانید استفاده‌ای کاربردی در زندگی روزمره خود از این بلوزها داشته باشید. چه زمانی که می‌خواهید به خرید بروید یا قرار شام دوستانه‌ای در یک رستوران داشته باشید یا بخواهید برای پیاده‌روی در شهر استایل شیکی داشته باشید. علاقه ممتد خانم‌ها به این نوع لباس‌ها صرفا برای راحتی آن‌هاست. چگونه می‌توان با حفظ زیبایی در استایل روزانه خود از آن‌ها استفاده کنیم؟

خامه دوزی

 

1 – آن‌ها با شلوار جین، سارافن‌های جین و کت عالی هستند.

2 – اگر می‌خواهید استایل بی‌نظیر و شیکی را تجربه کنید؛ پس سعی کنید بلوزی را انتخاب کنید که حاشیه‌ی آستین یا دور یقه که با جزییات فلزی و دیگر گلدوزی‌ها تکمیل شده است را امتحان کنید.

3 – بلوزهای سوزن‌دوزی و خامه‌دوزی با شلوارهای مام استایل کرم رنگ یا انواع تنالیته‌های رنگ‌های نود بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

4 – از امتحان کردن بلوزهای سوزن‌دوزی به رنگ نخودی و خرج کارهای زرشکی رنگ غافل نشوید. استایل شما زمانی جلوه‌ی خود را نشان خواهد داد که استایلی آزادانه در عین حال با وقار تکمیل شده باشد. بهترین گزینه برای ست کردن با این نوع بلوز، کت اورسایز، کیف و کفش کالج چرم به رنگ زرشکی است. مطمئن باشید بیشتر از آنچه که مدنظرتان است؛ زیباتر به نظر خواهید رسید.

5 – برای ساختن ترکیبی به سبک بوهو، می‌توانید سارافون‌های سوزن‌دوزی را با انواع تنالیته‌های رنگ نخودی امتحان کنید.

6 – ترکیب سارافون‌های سوزن‌دوزی شده با شلوار جین و صندل‌های بندینکی رنگ نود استایل شما را بیشتر به سبک بوهو نزدیک خواهد کرد.

7 – به جرات می‌توان گفت بلوزهای سوزن‌دوزی شده تنها مختص به فصل تابستان نیستند و می‌توان آن‌ها را در فصل‌های به نسبت خنک سال پوشید. به‌طوری که پالتوی شما درست هم رنگ زمینه‌ی بلوز شما باشد، شلوار جین تیره همراه با چکمه‌های چرم قهوه‌ای تا زانو و کیف و کمربندی چرم قهوه‌ای پوشید.

8 – اگر به دنبال ظاهری آرام اما شیک هستید، پیراهن خامه‌دوزی خود را با شلوار جین آبی ست کنید. بهترین گزینه برای داشتن استایلی آزاد ست کردن آن‌ها با صندل‌های پاشنه‌دار یا بدون پاشنه جیر چند رنگ است.

9  – ترکیب این نوع لباس‌های خامه‌دوزی با شلوار اسکینی مشکی و چکمه‌های تخت چرمی مشکی و کیف‌های یک طرفه‌ی دوشی ساده‌ترین نوع شیک پوشی است.

10 – آیا می‌خواهید کمی استایل خود را خنک‌تر نشان دهید؟ بهترین گزینه پوشیدن لباس خامه‌دوزی همراه با شلوار جین آبی طرح دار بوهو استایل است. زمانی این استایل را تکمیل خواهید کرد که صندل‌های بندینکی خود را با بلوز خود ست کنید.

خامه دوزی

11 – اگر مانتوی شما ترکیبی از پارچه‌های کتان و یا نخی همراه با سوزن‌دوزی است، می‌توانید با یک شلوار مام استایل آبی و کیف و کفش پاشنه بلند چرم قهوه‌ای امتحان کنید. ظاهری بی‌نظیر و اصالتی با وقار در استایل شما خواهد درخشید.

12 – نهایت زیبایی و سادگی را زمانی می‌توانید در استایل خود بیان کنید که پیراهن خامه‌دوزی خود را با شلوار اسکینی سفید و کیف و کفش جیر آبی مایل به سرمه‌ای ست کنید. توجه به جزییات از جمله کمربند و گوشواره‌های مینیمال بزرگ از تنالیته رنگ‌های آبی کاربنی می‌تواند چاشنی زیبایی استایل شما را دوچندان کند.

13 – با بلوز سفید خامه‌دوزی شده و سارافون سفید ساده‌ی کوتاه می‌توانید شلوار جین آبی روشن و یک جفت گوشواره صدفی و دستبند نقره‌ای استایل خود را شیک‌تر از آنچه که هست به نظر برسانید. کتونی سفید برای چنین استایلی بسیار مناسب می‌باشد.

14 – اگر می‌خواهید استایلی کژوال را تجربه کنید؛ بهتر است از استایل cow boy قرن 19 میلادی ایده بگیرید. شما میتوانید با استفاده از پیراهن‌های سفید خامه‌دوزی شده همراه با شلوارهای دمپا گشاد جین آبی روشن و سارافون جین یخی درست مشابه شلوار استایلی نوستالژیک را تجربه کنید. در ضمن صندل و کیف‌های ریش ریش شده چرم عسلی را فراموش نکنید. دستبندهای چرم عسلی می‌تواند بهترین اکسسوری مناسب چنین استایلی باشد.

15 – یکی از ترکیب‌های بی‌نظیر پارچه‌های سوزن‌دوزی می‌تواند در قالب یک مانتو اورسایز همراه با پیراهن‌های مردانه مشکی رنگ باشد. اگر به دنبال استایلی هستید که ریسک کمتری در آن باشد رنگ مشکی گزینه مناسبی است. بهتر است با شلوار جین آبی روشن راسته و صندل‌های تخت جیر مشکی یا کفش‌های بالرین مشکی چرم ست شود.

16 – با پوشیدن بلوز سوزن‌دوزی شده‌ی طوسی روشن و یک پالتوی اور سایز استایل خود را در فصل پاییز رسمی‌تر نشان دهید. با پوشیدن شلوار مام استایل مشکی و یک جفت بوت ساق‌دار مشکی به جذابیت استایل خود بپردازید. فراموش نکنید که می‌توانید پوشیدن شالی از طیف طوسی از تیره به روشن استایل خود را تکمیل کنید.

17 – همانطور که می‌دانید پیراهن سفید سوزن‌دوزی شده را با هر اور کت مشکی و یک جفت بوت بلند چرم مشکی اقتدار را در استایل شما افزایش خواهد داد. سعی کنید همراه با پوشیدن شال مشکی ساده از کلاههای لئونی جلوه‌ی ویژه‌ای به استایل خود ببخشید.

[vc_text_separator title=”سایر اخبار” color=”custom” border_width=”2″ css_animation=”fadeInDown” accent_color=”#c18f59″]
[bdp_post_carousel]